adidas

adidas

kategorisinde72 adet ürün bulunmuştur
  Dünyanın neresinde paralel çizilmiş ve artan boylarıyla üç çizgiyi görseniz,aklınıza ilk gelecek markadırAdidas.

  Almanya’da 1924’de doğmuş ve bir dünya markası olmuştur. Marka adının çıkış noktası ise,kurucusu Adolf Dassler’dir. Adolf’un kısaltması “Adi” kelimesi ile soy ismin ilk hecesinden marka adı oluşmuştur.

  Adidas markasının,dünyada tanınır ve bilinir olmasının en önemli sebeplerinden biri de yüksek teknolojiyi takip ederek,araştırma-geliştirme çalışmalarına önem vermesidir. Çalışmalarının sonuçlarını spor ürünlerinde,spor ayakkabıları ve aksesuarlarında uygulamıştır.

  Maliyetli ve uzun soluklu teknolojik çalışmaların sonuçlarını ürünlerine yansıtanAdidas,futboldan atletizme,basketboldan diğer tüm spor branşlarına,güçlü bir ürün tedarikçisi olmuştur. Aynı zamanda birçok spor turnuvasında ve dünya şampiyonlarında binlerce başarılı sporcunun tercihi olarak tüketicilere etki etmiştir.

  Adidas yeni sezon koleksiyonunda,her zaman olduğu gibi şıklığı beklentilerin üstüne çıkararak,göze hoş gelen tasarımları üretmektedir. ÖzellikleAdidas bayan ayakkabı modellerinde,kadınların estetik yapısına dikkat etmektedir. Yumuşak ve estetik yapıyı güncel modanın modern tasarımlarıyla bir araya getirebilen Adidas,bayanların ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilmektedir.Adidas erkek ayakkabılarında ise daha çok rahatlık ön plandadır. Fakat bunun yanında tasarım ve konfor da geri planda kalmamaktadır. Sonuç olarakAdidas erkeğinin beklentileri en azAdidas kadını kadar karşılanıyor.

  Günümüzde sporun hayatımızın bir parçası olduğunu kabul ederek yaşayanların sayısı her geçen gün artarken,iş hayatında da klasik giyimden casual giyime geçiş yaşanıyor. Aktif spor faaliyetlerinde ya da günlük tercihlerde Adidas spor ayakkabıları tüketicilere geniş bir yelpazeden tercih imkanı sunuyor.

  Spora ve modaya önem verenler içinAdidas spor ayakkabılar,Adidas eşofman veAdidas çantalarla kombinleniyor. Sporu yaşam biçimi haline getirenler ve modanın trendlerini takip edenler için eşofman ve çantalar mutlaka gözden geçirilmeli.

  Zamanın değerli kullanılması ve hayatın planlanması,Adidas’ın ürünleriyle önerdiği yaşam disiplinin amacı niteliğinde. Adidas saatler,zamanı planlamak ve her an bu planlamaya yardımcı olmak için var. Hem estetik duruşu hem de su geçirmeyen özelliğiyle,Adidas saat tercih edenler trend saatlerini yanlarından ayıramayacaklar.

  Spora meraklı erkekler konforuAdidas erkek spor ayakkabıları ile yakalıyorken,renkleri arasında karar vermekte zorlanan kadınlarAdidas kadın spor ayakkabılardan farklı kombinleri için birden fazla satın almak zorunda kalabiliyorlar. Bu keyifli zorunluluk Adidas’ın tüketicilere sunduğu zengin tercihlerin sonucu ortaya çıkıyor.

  Adidas ayakkabı modellerini incelemek,Adidas ayakkabı fiyatlarını karşılaştırmak veAdidas yeni sezon koleksiyonuna göz atarak,satın alma planları yapmak için sizleri bekliyor.

  Kış aylarında da Adidas her zaman yanınızda. Özel olarak tasarlanmış ve özel taban yapıları ile ilgi odağı olanAdidas bot modellerinin dış yüzeyleri de soğuğa karşı dayanıklı. Adidas botların dış yüzeyleri kaliteli materyallerden hazırlanırken,özel dokuları ile kışın soğuk günlerinde sizi sıcacık tutacak. Ayrıca şıklığınızı tamamlayacakAdidas mont modelleri uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla Spormarket size göz kırpıyor.

  Sizlerde rahatlık ve şıklığı birleştiren,insanı spora teşvik eden birbirinden güzel Adidas ürünleriyle yakından ilgilenmek istiyorsanız,Adidas Türkiye sizler için Spormarket’ te online satışta!