ARENA

ARENA

kategorisinde2 adet ürün bulunmuştur
    Almanya markası olanArena,yüzme sporunun yıldızı olarak bilinmektedir. Yarış mayoları üzerine uzmanlaşmış ve dünya çapında ünlü olan markanın merkezi İtalya ‘da bulunuyor ve 103 ülkede faaliyet gösteriyor.

    Arena,yüzme sporu için gerekli olan,bone,mayo,güneş gözlüğü,kulak tıkacı,burunluk,deniz ayakkabısı gibi yüzme sporunda ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları kullanıcılarına sunmaktadır. Yediden yetmişe her yaşta kişi için yüzme sporu,sağlıklı ve gerçekleştirilebilir bir spor olduğu için,Arena çocuk,kadın,erkek her yaşa hitap eden ürünleri ve özellikle kaliteli ürünler üretmeleri sebebiyle çok tercih edilen bir marka olmaya devam ediyor. 6-12 yaş yüzücü gözlükleri şnorkel set olarak sunulduğu gibi,kız ve erkek çocuklar için farklı renklerde sunulmaktadır. Gözleri korumak ve görüş sıkıntısı yaşamadan yüzmek yüksek performans göstermenizi sağlayacağı için,amatör veya profesyonel her yüzücünün veya yüzme sporuyla ilgilenenlerinyüzme gözlüğü kullanması gerekir. Deniz tuzu,klor ve dış etkenlere karşı koruyucu,su itici özellikte olan Arena mayo modelleri,hem erkekler için hem kadınlar için alternatiflere yer vermektedir. Erkek yüzücü ve erkek çocuk yüzücüler içinslip mayolar tavsiye edilirken,kadın yüzücü ve kız çocuk yüzücüler için vücuda şekil veren,fazla sıkmayan mayo modelleri tavsiye edilir. Arenamayo modellerini tercih ettiğinizde üzerinizde yokmuş gibi hissedecek kadar hafif ve kullanışlı olduğunuz göreceksiniz. Yüksek teknolojik özelliği sayesinde yüzme kalitesini arttırırken Arena mayo modelleri size en keyifli yüzme deneyimi yaşatacak. İstediğiniz ürünleri size uygun fiyatları ve şık tasarımlarıyla sunan Arena’nın kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile başarılı bir performans gerçekleştirmenin keyfini yaşayın.

    Online mağazamızda sunduğumuz Arenayüzme ekipmanları arasında size en uygun olanını tercih edebilir,uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz.