BIRKENSTOCK

BIRKENSTOCK

kategorisinde143 adet ürün bulunmuştur
  Almanya’da takvimler 1774 yılını gösterdiğinde Adam Birkenstock,rahatlığıyla tüm dünyaya adını duyuracak Birkenstock markasını kuruyor ve sağlıklı yaşam ilkesiyle en çok tercih edilen markalar arasında yerini alıyor.

  83 farklı ülkede satışı yapılanBirkenstock,FormMedikal’in temsilciliği ile 1987 yılında Türkiye pazarına giriş yaparak,en çok tercih edilen ayakkabı markaları arasında hızla yerini almıştır.

  Uzun ömürlü ve rahatlığın sembolü Birkenstock’lar modadan vazgeçemeyenlerin tercihi. Birkenstock ürünleri her yıl yepyeni koleksiyonlarıyla büyük ilgi görüyor. Hem günlük hayatta kullandığınızda kıyafetlerinizle uyum sağlıyor,hem de plajda tercih ettiğinizde mayonuz,şapkanız ve aksesuarlarınızla terlik ve sandalet modelleri harika duruyor

  Özel üretilen taban yapısı sayesinde üst düzey konfor sunan terlikler,ayrıca farklı ayak yapılarına uygun geniş ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Birbirinden renkli ve zengin bir tasarıma sahip Birkenstock terlik veBirkenstock sandaletlerin bir diğer özelliği ise hiçbir şekilde terletmemesi. Terlemeyen ayaklarınız ferah kalıyor. Kadın,erkek,çocuk,unisex olmak üzere herkese hitap eden Birkenstock terlik ve sandaletler farklı kullanım alanlarına sahip.

  Ortopedik özelliği ile ayakları yormayan,günün hareketli saatleri boyunca ayaklarınızın rahat etmesini sağlayan birbirinden şıkBirkenstock terlik ve sandalet modelleri,yaz aylarında mevsim stilinizin bir parçası olacak.

  Günlük yaşamda günün her anında,gidebildiğiniz her yerde size eşlik edebilecek sandaletler,parmak arası ve geleneksel kullanıma uygun olmak üzere iki farklı tarzıyla bu markada sizleri bekliyor.

  Uzun yıllardır terlik ve sandalet konusunda akıllarda yerini alan Birkenstock,sunmuş olduğu marka koleksiyonu içerisinde birbirinden farklı renkler,parlak ve rengarenk tasarımlarıyla sizi fazlasıyla tatmin edecek.

  Tarzınıza ve giyiminize uyum sağlayacak rengarenk seçenekleri,birbirinden şık tasarımlarıyla yaz aylarında stilinizin bir parçası olacak Birkenstock terlik ve Birkenstock sandaletlerinden siz de seçiminizi yapın,attığınız her adım keyfe dönüşsün.