DOCKERS

DOCKERS

kategorisinde4 adet ürün bulunmuştur
    Hindistan’da toz anlamıyla bilinen “khaki” ile çağrıştırılanDockers,1986 yılında San Francisco da kurulmuş olup,hızla büyüyen markalar arasında yerini almıştır. 1994 yılından itibaren ABD dışında da satış yapmaya başlamış olup,1998 yılında Türkiye pazarına giriş yapmıştır. 2013 yılından itibaren lisanslı üretim izniyle Türkiye’de üretilmektedir.

    Dockers,kurulduğu günden beri hem ofis ortamında çalışanların takım elbise tercihlerine alternatif olacak hem de günlük hayatta kullanabileceği konforlu ve stil sahibi ürünler üretmektedir. Khaki pantolonları ise yeni bir giyim tarzının öncüsü olmayı başardı ve erkeklerin dünyasına renk kattı. Bir tavır,farklı bir duruş ve yaşam stili haline gelenKhaki pantolonlar,ister kumaş pantolon ister jean olarak düşünülebilir.

    Khaki pantolon üstünekhaki gömlek giyerek son moda bir trend yakalayabilirsiniz. Ayrıca teknolojik kumaşı sayesinde ütü istemeyen gömlek ve pantolonlar uzun saatler çalışan,sık seyahat eden özellikle bekar erkekler için vazgeçilmez oluyor.

    Ürünlerinde rahatlık,fonksiyonellik,moda ve stili bir arada sunan Dockers,pantolondan gömleğe,hırkadan monta çok yönlü ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor.Casual tarzın lideri olan Dockers,hem kullanışlı hem şık çeşitleriyle sezona damgasını vuruyor.

    Rahat,kaliteli,sportif ve klasik,birbirinden farklı triko,gömlek,pantolon,mont,gibi geniş ürün yelpazesi ve seçkin tasarımlarıylaDockers ürünlerini sizlerin beğenisine sunduk.