Cinsiyet

DYNAMIC

DYNAMIC

kategorisinde25 adet ürün bulunmuştur
  Spor yapmak ve fit görünmek için çeşitli ekipmanların üretimini yapan Dynamic markası,sporu yaşam biçimi haline getirenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

  Dynamic;pilates,fitness,koşu gibi spor dallarıyla uğraşanların mutlaka deneyimlemesi gereken bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Vücut sağlığı için birçok hareketi kapsayan pilateste,ortalama her spor branşında olduğu gibi vücudun farklı bölgelerini çalıştırmanız için çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyuluyor.

  Pilates malzemeleri başında gelen,pilates minderi,pilates çemberi,pilates topu gibi başlangıç malzemeler dışında ihtiyaç duyacağınız diğer birçok malzeme yer alıyor.Dinamic pilates çemberi,özellikle basen ve karın bölgesini çalıştırmak için geliştirilmiştir ve hafif tasarımlara sahiptir. Ayrıca vücudun hem alt hem üst bölgelerini de çalıştırabilmek için esnek yapısı kolaylık sağlamaktadır.

  Fitness yaparken yada egzersiz ve antrenmanlarınızda gideceğiniz her yere kolayca taşıyabileceğinizatlama ipleri seyahatte bile olsanız formda kalmanız için size yardımcı olacak. Evde,ofiste veya spor salonlarında tercih edebileceğinizDynamic atlama ipleri sporu önemseyenler tarafından ilgi görüyor.

  Son yıllarda salon sporlarında eksik olmayan ekipmanlarından biri deFitness topları. Fitness yanı sıra yoga ve pilates ile ilgilenenler de kullanıyor. Karın,sırt,bel kaslarını geliştirmek için ayrıca kalça ve bacaklara özel çalışmalarda kullanılan Fitness topları farklı ölçü ve ebatlarda,renk seçenekleriyle sizlere sunuluyor.

  Siz de sağlıklı bir vücuda sahip olmak için ihtiyacınız olan spor ekipmanlarını sepetinize ekleyebilir,sporun doyasıya tadını çıkarabilirsiniz.