Cinsiyet

FABCARE

FABCARE

kategorisinde4 adet ürün bulunmuştur
    Fabcare,ayakkabılarınızın şeklini koruyarak,ayakkabılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlayacak profesyonel ayakkabı bakım ürünlerini üreten ünlü bir markadır.

    Farklı ayakkabı türlerine yönelik fırçalar,ayakkabı temizleme spreyi,ayakkabı temizleme köpüğü,nubuk temizleme fırçası vb ayakkabı bakım ürünleri üreten marka,her daim ayakkabılarınızın yeni görünmesi için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri ayağınıza getiriyor.

    Fabcareayakkabı temizleme köpüğü,mis gibi kokusuyla ayakkabılarınızın köpük köpük temizlenmesine yardımcı oluyor. Malzemesi süet,yumuşak deri,nubuk,sentetik deri olan veya bunların birleşimiyle imal edilmiş bütün klasik ve spor ayakkabılarınız için kullanabileceğiniz sıvı temizleme ürünleri yerine ayakkabılarınızın köpük köpük temizlenmesini istiyorsanız bu ürün tam size göre. Süet ve nubuk ayakkabılarınızı temizlerken ilk günkü rengine döndürebilmek için kullanabileceğiniz naylon ve tel karışımlınubuk temizleme fırçası ile kirleri ve tozları ayakkabılarınıza zarar vermeden derinlemesine temizleyebilirsiniz.

    Ayakkabılarınızın sadece dışını koruyacak malzemelerin yanı sıra içini de koruyacak kaliteli ve kullanışlı bakım ürünleri sunan Fabcare,hafızalı iç taban ürünü ile gün içinde yorulmuş ve hatta acımaya başlamış ayaklarınızı rahatlatırken,anti bakteriyel ultra-fresh özelliği sayesinde koku yapan bakterileri engelleyerek ayaklarınızın hem rahat hem sağlıklı olmasını sağlar.

    Sizde ayakkabılarınızın bakımı için ürün arayışındaysanız,Fabcareayakkabı bakım ürünleri doğru tercih olacaktır. Hemen sayfamızı ziyaret edin,Fabcare bakım ürünleriyle ayakkabılarınızı yenileyin.