Cinsiyet

GD

GD

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
  Ankara’nın küçük bir dükkanındaCengiz Pakel,Efor Deri ürünleri adı altında ürünler üretmeye başladığında takvimler 1997 yılını gösteriyordu.

  2000’li yıllara geldiğimizde Ipex Leather markasıyla gerçek deriyi kalite ve estetikle birleştirmeyi başarmıştır. 2010 yılında ise Cengiz Pakel markası oluşturarak,Ipex Leather markası ile yaptığı başarılı üretimi devam ettirmiştir.

  Cengiz Pakel’in tasarımlarında,yoğun olarak profesyonel el işçiliğiyle%100 derinin birleştiğini görüyoruz. Günümüzde kullanımı değişen erkek ve kadın cüzdanları dinamik tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

  Bayan cüzdanlarının Cengiz Pakel’deki en önemli özelliği üretiminde hakiki derinin kullanılması. Madeni para bölmesi olan cüzdan modellerinde klasik cüzdanlardan farklı olarak oldukça estetik bir tasarıma sahip olan bayan cüzdanlar birbirinden canlı renkleri ile genç ve yetişkin olmak üzere her yaş kadının beğenisini topluyor. Özellikle daha çok iş dünyasının kadınlarına hitap ediyor Cengiz Pakel. Cüzdanların rugan derisinin parlaklığı ve kemerlerin şıklığıyla kıyafetleri süslüyor.

  Cengiz Pakel,erkek ve kadınlara yönelik ürün kategorilerinde oldukça zengin çeşitlerle karşımıza çıkıyor. Deri malzemeden yapılan bir çok model,taşımayı kolaylaştıran özellikler ve zengin renk çeşitleriyle müşterilerini cezbediyor.

  Tarzını beğeneceğiniz,dokusuyla sizi hayran bırakacak,birbirinden şık ve kaliteli tasarımlara sahip Cengiz Pakel bayan cüzdan,erkek cüzdan gibi modellerini incelemek ve fırsatları kaçırmayın.