Markalar
Fiyat Aralığı
TL
-
TL

HUMMEL

HUMMEL

kategorisinde1772 adet ürün bulunmuştur
  Yağışlı havada gördüğü futbol ayakkabılarından birini geliştirmek üzere yola çıkan Albert Messmer,aslında bugün tüm dünyada adından bahsettirecek spor giyim markasının adımlarını atmıştı. Kardeşiyle yola çıkan Messmer,Hummel markasını 1923 yılında kurdu. Bir Alman markası olan Hummel,Almancada “yaban arısı” anlamını taşıyor. Hummel’in Türkiye tarihi ise 2010 yılında başlıyor. Bugüne kadar geçen kısa sürede ayakkabı ürünlerindeki çeşitlilik ve spor giyim ürünlerindeki rahatlığı ile tercih edilen bir marka haline geliyor

  Takım halinde yapılan sporlardan başta futbol ve basketbol olmak üzere,voleybol ve hentbol takımlarına ayakkabı ve giyim koleksiyonları hazırlayan Hummel,günlük hayatımızda yaptığımız bireysel sporlar için de eşofman ve ayakkabılar üretiyor.

  Hummel,1999 yılında farklı bir çalışmaya imza atarak sporda modayı öne çıkardı.1970’lı yıllarda tasarladığı eşofmanları küçük dokunuşlarla yenileyen Hummel,retro tarzı benimseyen yeni neslin tercihi olmayı başardı.

  Spor aktivitelerinizin haricinde günlük hayatta tercih ettiğiniz kıyafetlerinizle de rahatlıkla kullanılabileceğiniz spor ayakkabı modelleri,soğuk havalarda içinizi ısıtacak montlar ve yelek çeşitleri,klasik modeller dışında dikkat çeken eşofman modelleri,spor tayt ve tşörtler vazgeçilmeziniz olmaya aday.

  Erkek giyim kategorisinde yer alanerkek eşofman altı,erkek şort ve tasarımlarıyla öne çıkan üst giyim grubuerkek sweatshirt,erkek sweat,erkek yelek veerkek mont;yine bayan kategorisinde yer alanbayan eşofman altı,bayan şort ile bayan üst grubunda dikkat çekenbayan atlet,bayan sweat,bayan mont ve çocuk kategorisinde yer alançocuk eşofman,çocuk mont,çocuk tsört,ürünleriyle,spor çanta,terlik,mayo alternatifleri veyeni sezon ürün kategorisine bakmadan alışveriş yapmamanızı tavsiye ederiz.

  Ayaklarınızın sağlığı ve rahatlığı için konforlu hareket edebilmeniz amacıyla birbirinden farklı renk çeşitleri ile aradığınız tüm spor ayakkabıları,ayrıca alternatif modelleriyle her türlü spor giyim ürünlerine ulaşabilirsiniz.

  Sitemiz üzerinden online olarak alışverişinizi gerçekleştirebilir sezonun en beğenilen ürünlerine,güvenli alışveriş altyapısı ve taksitli satış imkanları ile bir tıkla ulaşabilirsiniz.