Cinsiyet

JACK&JONES

JACK&JONES

kategorisinde446 adet ürün bulunmuştur
  1989 yılında sektöre gözlerini açan Danimarka kökenli erkek giyim markası olanJack& Jones,genç erkek kesimin tarzına hitap eden giyim markalarından.

  Genç erkek kitleyi hedef alan marka;kaliteli,rahat ve performansı yüksek ürünlerle tercih edilme hızını arttırıyor. Tasarımlarına ve farklılığına bakıldığında fiyatlarının uygun olması sebebiyle,zengin ürün çeşidi sunan koleksiyonuna yüksek bütçeler harcamadan şık olmak mümkün.

  Ağırlıklı olarak günlük giyim için tasarlanan Jack& Jones ürünleri,spor giyimi sevenler tarafından da tercih ediliyor. Rahat ettiren ve konforlu hissettirenJack& Jones sweatshirt veJack& Jones jeans çeşitleri tercihler sırasında ilk sıralarda. Sportif antrenmanlar ve yürüyüş egzersizleri için tasarlanan t-shirt ve şortlar,Jack& Jones markalı üretilen gömlekler,montlar,kot pantolonlar kadar ilgi görüyor.

  Rahatlık ve şıklığı tek üründe yakalamak isteyenlerin ilk durağı olan marka,Kuzey Avrupa esintili yeni ürün grupları sayesinde her geçen gün kitlesini genişletiyor.

  Hem kalitesiyle,hem de ürün çeşitliliğiyle ihtiyaç duyduğunuz her ürüne rahatlıkla ulaşabileceğinizJack& Jones Türkiye ürünlerini sizler için bir arada.

  Spormarket,güvenli alışverişi ve uygun fiyatlarıyla Jack& Jones kalitesini kapınıza kadar en önce ve hızla ulaştırmak için hazırlandı. Bunun için yapmanız gerekenler beğendiğiniz ürünlerden kendinize en uygun olanı seçmek ve Spormarket’ in size sunmuş olduğu avantajlarla ürünlerinize sahip olmak.

  Jack& Jones ürünlerine en hızlı ve çok kolay ulaşabileceğiniz sade tasarımlı sitemiz ile beğendiğiniz ürünler sadece bir tık uzağınızda.