LEVIS

LEVIS

kategorisinde266 adet ürün bulunmuştur
  Türkiye’de günlük spor giyim ya da kot denilince aklımızda canlanan ilk markalardan biri deLevi’s. 1853 yılında Almanya doğumlu Levi Strauss tarafından,Levi Strauss and Company marka adıyla kurulan firma,Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde hayat bulmuştur.

  Musevi aileden gelen ve asıl ismi Löb Strauss olan Levi Strauss,Amerika’ya göç ettikten sonra bu ismi almıştır. Şirketin kurulma amacı ise,aslında bir zorluğu kolaylaştırmak amaçlıdır. Levi Strauss’un abisi,iki kardeşiyle beraber manifatura dükkanı çalıştırmaktadır. Bir madencinin dayanıklı pantolonları bölgede çok zor bulunduğuna dair bilgi aktarması ile abisinin şubesini açmaya karar verir. Ardından Levi’s markası seri üretime başlar.

  Levi’s dünyada ilk dikişli cep yaparak pantolonların dayanıklılığını arttıran,bunu da perçinle sağlamlaştırarak farklılaştıran ilk üretim firmasıdır.

  Levi’s kot pantolon,madenciler gibi zorlu şartlarda çalışanların tercihi olduktan sonra,sokak modasına da hitap etmeye başlamıştır.

  Günümüzde ise ilk üretilme amacının tamamen dışında,günlük giyimin vazgeçilmezi olarak Levi’s kot pantolonlar tercih edilmektedir. Birbirinden farklı tasarımları,rahat ve şıklığın ifadesi durumundadır.

  Levi’s 501 modeline ise gençler uzun yıllar fanatik olma derecesinde bağlanmış,ilk fırsatta sahip olmak istediği ürünler sıralamasında 501’e üst sıralarda yer vermiştir. Levi’s,1986 yılında Türkiye’ye girdiğinde de,Türk gençliğinde bağımlılık etkisi yaratmış,Levi’s markasından çok sadece 501 olarak da adlandırılmış ve adeta ayrı bir marka gibi zihinlerde yer etmiştir. Tüketicilerin denim jean yada bir başka deyişle kot kumaşıyla ürün alırken ilk tercihi;kalitesi,dayanıklılığı ve dokusundan dolayı Levi’s olmaktadır.

  Kendine özgü tasarımlarıyla ve perçinlerin günlük giyimde hala kullanılmasının sebebi olan Levi’s,dünyanın en ünlü markası olarak,kullanışlı,cool ve klasik tarzıyla her anımıza eşlik ediyor.

  Giyim harici,rahat ve şık tasarımları ileLevi’s ayakkabılar da Levi’s tutkunlarının göz bebeği. Levi’s ürünleri ile çok çeşitli ve cool kombinler yapılabiliyor. Kadın ve erkek her kesimin dolabında en şık ve en farklı tercihler olarak yerini alıyor.

  Levi’s ’in tüm kot pantolonları,denim gömlekleri ve kazaklarıyla kombinleyebileceğimiz Levi’s montlar kışın soğuk günlerinde sıcacık bir kış yaşatırken şıklığınıza da büyük katkısı olacak. Soğuk kış günlerinizin vazgeçilmeziLevi’s mont bu kış kesinlikle dolabımda bulunmalı diyorsan,doğru yerdesiniz.

  Levi’s in tüm kesime hitap eden birbirinden şık ve kullanışlı parçalarına bir arada ulaşmak için Spormarket’i tıklayıp güvenli alışveriş imkanı ile birbirinden cazip kampanyalardan yararlanarak Levi’s ürünlerine sahip olabilirsiniz.