LUWIT

LUWIT

kategorisinde10 adet ürün bulunmuştur
    Türk markası olup,dünyaya açılan ve casual giyim ürünleri ile sektöre önemli bir damga vuran markalardan biri olanLuwit,hem Türkiye’de hem dünyada güncel modayı yansıtan ürünleri ile başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

    Ürünlerini tasarlarken ihtiyaçları ve modayı göz önünde bulundurarak hareket eden Luwit hızla gelişen modayı yakında takip ederek erişilebilir fiyatlarla bay ve bayan tüketicilere sunuyor. Kadın ve erkekler için sundukları koleksiyonlarında hem iş hem günlük yaşama uygun kıyafetler üreterek,modası asla geçmeyecek koleksiyonları yeniden yorumluyor. Malzeme kalitesi ve modern çizgilere sahip koleksiyonları ile göz dolduran Luwit,günlük yaşamda,hafta sonları veya tatil beldelerinde kullanılabilecek spor şıklığı ve rahatlığı temsil edenerkek şort modelleri ile konforlu giyim vaat ediyor. Pantolonlar ve üstlerine rahatça giyilebilecek düz veyakareli spor gömlekler erkekler için şık bir alternatif oluşturuyor. Modern bir zevkle tasarlanankumaş pantolonlar bol paçalı veya dar paçalı modelleri ile ofis şıklığı için ideal. Uzun kollu,kısa kollu farklı renk ve desenlerde üretilen hem erkek hem kadın için tasarlanan gömlek modelleri kareli ve düz renk olmak üzere beğeninize sunuluyor. Farklı kumaşlara sahip gömlek modellerini,hem iş hayatında hem günlük yaşamda farklı kombinler uygulayarak kullanabilmeniz mümkün. İster iş hayatı ister tatil,ister hafta sonu kombini aradığınız her parçayı Luwit marka koleksiyonunda bulabilirsiniz. Kısacası Luwit,hem şehir yaşamının renkli duruşunu hem de iş hayatının klasik ve şık duruşunu bir arada bulma bütünlüğü sağlıyor. Kaliteli olduğu kadar fiyat politikası ile de çok tercih edilen marka online alışveriş alanında da çok tercih sebebi oluyor.

    Stil sahibi ve şıklığa önem verenlerin dikkatini çeken Luwit ürünlerine siz de sahip olmak istiyorsanız,indirimli fırsatlarla vakit kaybetmeden alışverişe başlamalısınız.