MOLTEN

MOLTEN

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    Spor ekipmanları üreticisi olarak kurulan Japon markasıMolten,günümüzde milli takımların ve olimpiyatların sponsoru olarak dünyanın en büyük markası olarak yoluna devam ediyor.

    Sağlıklı ve kalitelispor ekipmanları ile büyük bir başarı yakalayan Molten,hem profesyonel hem amatör sporculara yönelik tasarladığı ürünleri ile kullanıcılarına gerçek bir spor deneyimi yaşatıyor. Dünyada bir çok resmi maçlarda,Molten toplarının tercih edilmesinin en önemli nedeni,kullanmış oldukları gelişmiş teknolojidir. Dünya’nın en dengeli ve maksimum performans sağlayan toplarını üreten Molten markası,hem kaliteyi hem profesyonelliği bir arada sunmaktadır.Basketbol topları ağırlıklarına ve ebatlarına göre değişiklik gösterirken,kullanılan malzeme türüne göre de değişiklik göstermektedir. Deri ve kauçuk malzemelerden üretilen basketbol topları su ve ter gibi kayganlaştırıcı unsurlara karşı dayanıklı yapılara sahiptir. Islak dahi olsa kaymaz özellikte olup,topu tek elle kavramanıza olanak verir. Aynı zamanda el ölçülerinize uygun basketbol toplarını tercih etmeniz,hem maçı kontrollü oynamanızı sağlayacak hem de oynarken aldığınız keyfi arttıracaktır. Kullanım özelliklerine göre de farklılık gösteren topları,hem açık alanlarda hem kapalı alanlarda kullanılabilecek toplar olarak ikiye ayırabiliriz. Açık alanda kullanılan toplar Outdoor olarak,kapalı alanlarda kullanılan toplar İndoor olarak adlandırılır. Topun ömrünün daha uzun süreli olması için kullanılacak zemine de dikkat ederek tercih yapmak çok önemlidir.

    Molten,deri ve kauçuk olarak ürettiği topları bu gibi hususlara dikkat ettiği için tasarlamıştır. Açık alanlarda kauçuk malzemeden üretilmiş topları,kapalı alanlarda da deri malzemeden üretilmiş topları tercih etmeniz doğru olacaktır. Farklı yaş grupları için farklı numaralar sunan markanın,5-6-7- 8 numaralı basketbol topları mevcuttur.

    Performansınızı arttırırken,motivasyonunuzu da arttıracak,keyifli bir oyun sunacak birbirinden farklıMolten basketbol toplarına özel fiyatlarla ulaşmak için sitemize bakmadan alışverişinizi tamamlamayın.