NEW BALANCE

NEW BALANCE

kategorisinde7 adet ürün bulunmuştur
  Ayaklarda sıkça gördüğümüz meşhur ‘’N’’ işaretinin kuruluşu için 1906 yılına gitmemiz gerekiyor. William Riley,ayak tabanlığı için 1906 yılında yola çıkmış ve New Balance olarak markalaşmıştır. Çok uzun yıllar önce kurulmasına rağmen,Türkiye ancak 2004 yılında bu güçlü ve eski markayla tanıştı

  1900’lerin başında kurulmuş olmasından dolayı dünyanın en eski koşu ayakkabı üreticilerindenNew Balance. Koşu alanında ciddi bir mirasa sahip olmanın yanında,spor amaçlı yürüyüş,kros,outdoor,günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış modellerini bizlere kusursuz bir şekilde sunuyor. Dört mevsim kullanıma uygun olmasının yanında,üst düzey teknik özellikleri,son derece şık özgün tasarımı ile tüm beklentilere fazlasıyla hitap ediyor.

  Şort,eşofman,tayt ve tshirtleri ile hem spor dünyasına modeller üretiyor hem de günlük yaşantıda kaliteli rahat giyim ihtiyacını karşılıyor.

  Değişen moda akımlarından beslenen New Balance,kaliteli malzemesi ve rahat tasarımları ile daima genç ve daima şık kalmaya devam ediyor. Günümüzde de,spor ayakkabı konusunda uzmanlığını kanıtlamış olan New Balance,spor ve moda sektöründeki yerini sağlamlaştırmış durumda.

  New Balance ayakkabı. larının en önemli özelliklerinden biri de hafif olması. Gün boyu ayakta durmanız gereken bir işiniz varsa New Balance ayakkabınızla daha konforlu zaman yaşayın.

  Kusursuz bir rahatlık,retro tarzı ve geniş renk yelpazesi ile farklı bir tarz ortaya çıkaran New Balance,özellikle unisex olarak kadınlar ve erkekler için üretilenNew Balance 574. modeliyle her kesimin sahip olmak isteyeceği ikonik bir ayakkabı modeline hamillik yapıyor. New Balance 574 modeli gündelik yaşam ayakkabısı olması sebebiyle sağlığınızı ve konforunuzu garanti ettiği için tercihlerinizin arasında yerini almalıdır.

  New Balance bayan ayakkabı. ları da son zamanlarda popülerlik kazanıyor. Hem kendi tarzından ödün vermeyip hem de yenilikçi ürünlere imza atmasıyla akılda kalan New Balance,birbirinden farklı model ve muazzam renk seçeneklerine sahip New Balance bayan ayakkabıları ile kadınların özgürlük alanlarını genişletiyor.

  Rahatlık,şıklık,kalitenin bir arada bulunduğu,birbirinden farklı renkleriyle ön plana çıkan New Balance ‘nin ünlü ‘’N’’ harfi ile beraber dolaşmanın keyfini yaşamak için atın sepete ayakkabıları!

  Sizlerde New Balance ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız New Balance sizler için bu adreste!