Cinsiyet

ONITSUKA TIGER

ONITSUKA TIGER

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
    Japonya’nın en eski markalarından biri olarak bilinenOnitsuka Tiger,ilk olarak basketbol ayakkabısı üretmeye başladığında henüz 1900’lü yılların yarısına gelinmişti. Marka ilk olarak Japonya’da popüler olmaya başlamıştır. İki atletin,Tiger bantları ile üretilen Onitsuka Tiger ayakkabılarından giymesiyle birlikte globelleşme adımları atılmıştır ve kısa sürede tüm dünyada adını duyurmuş,uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemeye başlanmıştır.

    Geçmiş yıllarda futbol,basketbol,voleybol,atletizm,uzak doğu sporları,golf,güreş gibi hemen hemen tüm spor dallarına hitap eden ayakkabılar üreten Onitsuka Tiger günümüzde hedef kitlesini gençler olarak seçerek başarılı bir marka olmuştur.

    Spor ayakkabı adına her kategoriyi ayrı ayrı düşünmüş;kadın,erkek ve çocuklara özel seçenekler sunmuştur. En popüler markası olanMexico 66 farklı çeşitleriyle ve kendine özgü tasarımlarıyla bir klasik haline gelmiştir. Mexico 66 deri-süet dış yüzeyi ve dayanıklı kauçuk dış tabanı ile beyazın en pastel renklerini barındıran modellerden kahverengi ve siyah modellere kadar şıklık ve rahatlığı bir arada yaşamanızı sağlıyor.

    Onitsuka Tiger ayakkabı diğer spor ayakkabı ile karşılaştırıldığında,doğduğu topraklardan sahiplendiği geleneksel estetiğini kaybetmeden üzerine eklediği modern tasarımlarıyla ile öne çıkıyor. Erkek,kadın,çocuk,unisex olmak üzere her kesime hitap eden bilekli bileksiz farklı renk alternatifleri olan ayakkabılarının yanı sıra kışın ayaklarınızı sıcacık tutacak çizmeleriyle de dikkat çekiyor. AyrıcaOnitsuka Tiger spor giyim ve çanta alternatifleriyle de tercih edilen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

    Yeni sezonda kendi trendinizi kendiniz yaratmak istiyor ve rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanızOnitsuka Tiger ayakkabı modelleri tam olarak size göre. Birbirinden farklı tasarım harikası çarpıcı renk detayları ile kendine aşık edecek ürünleri sizin için seçtik. Sizlere beğenmeniz,seçmeniz,son teknolojide tasarlanan ayakkabıların zevkini sürmeniz kalıyor. Hemen,efsanevi ayakkabılara siz de sahip olun.