Cinsiyet

SKECHERS

SKECHERS

kategorisinde2 adet ürün bulunmuştur
  Amerika’da spor ayakkabı denilince ilk akla gelen markalardan biri olanSkechers,1992 yılında Manhattan Beach Kaliforniya’da üretime başlamıştır. Farklı markaların asırlık ömürlerine kıyasla,çok daha kısa dönemde büyük bir performans yakalayan Skechers,dünya çapında tutkuyla giyilen bir ayakkabı markası haline geldi.

  Şıklığı ve konforu bir arada sunan Skechers hem günlük hem de sportif aktivitelerde kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri ile tarzınıza renk ve farklı dokunuşlar katıyor.

  Spor yapanların ve sportif bir yaşam tarzını benimseyenlerin favorisi olanSkechers ayakkabıları hafifliği ve rahatlığı ile dikkat çekiyor. İleri seviyede teknolojinin kullanılmasıyla üretilen ve ekstra rahatlık veren özel tabanları ile Skechers vazgeçilmezler arasında yerini alıyor.

  Kadın ve erkek ayakkabı modelleriyle birlikte günlük ve spor ayakkabı alternatiflerine sahip Skechers geniş ürün yelpazesi ile her kesime hitap ediyor.

  Bir spor ayakkabının sahip olması gereken tüm özelliklerini kendi bünyesinde fazlasıyla taşıyan Skechers ayakkabı,sadece spor aktivitelerinde değil,şehir hayatının yorucu koşuşturmacasında da şık ve rahatgünlük ayakkabı modelleri ile imdadımıza yetişiyor.

  Memory Foam ve Energy Burst gibi yenilikçi teknolojileri ayakkabılarında kullanan Skechers,Memory Foam teknolojisi ile tabanda kişiye özel rahatlık sunuyor. Ayağa göre iç tabanı yastık gibi şekillenen Memory Foam teknolojisinde,her adım atıldığında taban ayağın şeklini alarak rahatlığı arttırıyor. Energy Burst teknolojisinin en önemli özelliği ise sıra dışı hafiflik sağlaması ve özel burst teknolojisi sayesinde ayağı darbelere karşı korumasıdır. Markasına ait iki farklı teknoloji ile özel tabanlı ürünler üreten Skechers,koşu,yürüyüş,fitness gibi spor faaliyetleri için de birbirinden harikaspor ayakkabılar üretiyor.

  Farklı renk kombinasyonları ile hem konforlu,hem şık hem de trend bir stil yakalamak istiyorsanız,her tarza ve her yaşa uygun olan Skechers ayakkabılar harika bir tercih. En yeniSkechers ürünlerini uygun ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo imkanı ile satın almak istiyorsanız,internet sitemizi üzerinden,güvenli alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.