Cinsiyet

TRYON

TRYON

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
    Boks sporuyla ilgililer için ürettiği malzemelerin yanı sıra,tenis,yüzme,futbol,pilates ve daha birçok spor dalına gönül verenler için her türlü spor giyim ve aksesuarların üreticisiTryon,ekstrem sporları yapanların en sevdikleri markadır. Tryon tarafından üretilen tüm ürünler uzun süren arge çalışmaları neticesinde dizayn edilmiştir.

    Tüm ürünlerinde spor dalına en uygun ve standartlara en uygun ürünleri sizlere sunan Tryon,farklı düzeylerde sunduğutenis raketleri ile sporun keyfini sıkıntısız yaşamanızı sağlıyor. Gelen topları en iyi şekilde karşılayabileceğiniz,el ve kol sağlığınızı zorlamayacak hassaslıkta üretilenTryon tenis raketi siz tenis oynamayı sevenlerin zevkine sunuluyor.

    Son dönemde en popüler sporlardan biri olan yoga,pilates,fitness gibi salon sporu aktivitelerinde kullanacağınız pilates minderi en zorlu aktivitelerinizde bile kaymaz ve yumuşak yapısıyla hareketlerinizi en doğru şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Yuvarlanabilir ve katlanabilir şekilde tasarlananTryon pilates minderi evde olduğu kadar spor salonlarında ve hatta okullarda da kullanıma uygun yapısıyla beğeni toplamaktadır. Siz de aktivitelerinizi en etkili şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka Tryon pilates minderine sahip olmalısınız.

    Boks sporu ile özdeşlenen,elinizi ve bileğinizi darbelere karşı korumak için kullanmanız gerekenTryon Boks eldiveni modellerine farklı renk ve beden seçenekleriyle kategorimizde yer veriyoruz. Boksun farklı dallarında da kullanabileceğiniz boks eldivenleri arasından ihtiyacınıza en uygun Tryon boks eldivenini seçebilirsiniz.

    Doğa sporlarından mı hoşlanıyorsunuz veya halı sahalarda boy göstermekten mi hangisini seçerseniz seçin çeşitli spor dallarında kullanabileceğinizTryon tozluk modelleri ile ayaklarınıza bir iyilik yapın. Yüksek koruyucu özellikleriyle Tryon tozluklar ayağınızı uzun süre kuru tutacak. Size düşen sadece almak istediğiniz Tryon ürünü belirlemek ve bu ürüne sahip olmak.