U.S POLO

U.S POLO

kategorisinde151 adet ürün bulunmuştur
  Tarihte kralların ve asil halkın sporu olarak ortaya çıkmış,günümüze kadar ulaşan Polo,bu zenginliğin gücünü arkasına alarak,1980 yılında spor giyim markası olarak canlanmış ve Amerika’da hayat bulmuştur.

  United States Polo Association’ın temsili markası olanUS Polo,temsil ettiği sporun dinamiklerini sahiplenerek,kendine özgü farklı tasarımları ile en çok tercih edilen markalar arasındaki yerini sağlamlaştırmaktadır. Sporun markaya,markanın ürünlere etkisi,markanın logosunda bulunan polo amblemi ile sürmektedir.

  Hem şık hem spor ürünler arayanların tek adresi olan Us Polo,yıllardır kalitesinden taviz vermeden geniş ürün yelpazesi ile her yaştan müşterisinin ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

  Özellikle bayan,erkek ve çocuk farketmeksizin her yaştan müşterisi tarafından tercih edilenUS Polo ürünleri çeşitleri hem spor hem de klasik modelleri ile göz dolduruyor. Tabi günlük kombininizi ve tarzınızı tamamlayan en önemli parçalardan ayakkabılarda da,polo sporundan yansıyan estetik ve konfor yaşanıyor. Bu etkilerin hislere dönüştüğüpolo ayakkabıları yaş sınırı olmadan bulabilmek mümkün.

  Marka orjinine has çizgisi,renklerindeki tanınırlığı ve kalitesi ile yıllardır vazgeçilemeyen spor şıklığın adresi Polo,her yeni sezonda kendine hayran bırakan tasarımları ile vazgeçilmez markalar arasındaki yerini koruyor. Hem iş hayatında hem de günlük hayatta,ait olduğu sporun benzersiz enerjisini üzerinde taşıyan US Polo Assn. kombinlerinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

  Siz de en beğendiğiniz Us Polo ürün çeşitlerine bir an önce sahip olabilmek için sizin için seçmiş olduğumuz ürünleri inceleyebilir,güvenli alışverişin keyfini tek tıkla sürebilirsiniz.

  Bu ürünlere sahip olmak ve harika kombinler oluşturmak için sizi bekliyoruz.