Cinsiyet

VOIT

VOIT

kategorisinde7 adet ürün bulunmuştur
  1922 yılından günümüze kadar uzananVoit markası,servis ağı ve ürün kalitesi açısından en çok tercih edilen spor malzemeleri markası olarak bilinir.

  Voit,kask ve korumalıklardan dizlik ve dirsekliklere,voleybol topundan ağırlık eldivenine,Beyzbol sopasından,yoga minderine kadar birçok faklı sporda kullanabileceğiniz farklı tasarımları tercihinize sunuyor.

  Patenle veya kaykayla kaymak yada bisiklet kullanmak spor hobilerinizin arasındaysa,olası kazalara karşı sizi koruyacakVoit kasklar ve voit koruyucu setler güvenli bir şekilde spor yapmanıza olanak sağlar. Voit kask,darbelere karşı dayanıklı olduğu kadar deri yüzenin hava almasını kolaylaştıran özelliğe sahiptir.

  Voleybolun,topla oynanan diğer spor dallarına göre farklılığının sebebi olan topları bu kategoride,Voit voleybol topları olarak farklı seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Antrenman yaparken kullandığınızVoit voleybol topunu dışarda da kullanabilirsiniz. İster plajda ister sokakta. Tercih sizin.

  Sizin için seçtiğimiz bir diğer ürün ise dartı sevenlerin daha çok dikkatini çekecek. Set halinde karşımıza çıkanVoit dart en çok tercih edilen ürünler arasında. Çünkü bu setler içinde dart oynayabilmek için gerekli olan tüm malzemeleri içeriyor.

  Vücut geliştirme sırasında ağırlık çalışmaları yaparken spor sağlığınız için,ellerinizden ağırlıkların kaymasını engellemesi ve herhangi bir kazaya sebep olmaması içinVoit ağırlık eldivenlerini öneriyoruz. Ağırlık eldivenlerinde çoğunlukla parmak ayrıntısı olmamaktadır. Üretim tekniği olarak,derinin hava almasını sağlayan sağlığın ön planda tutulduğu ürünlerdir.

  Siz de geniş ürün yelpazesi ile karşınıza çıkan bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız,sayfamızı incelemeden geçmeyin.